تحویل ۶۰۰ هزار واحد در شهریار/ تلاش برای تحویل واحدهای آماده شهرهای جدید در دهه فجر

تحویل ۶۰۰ هزار واحد در شهریار/ تلاش برای تحویل واحدهای آماده شهرهای جدید در دهه فجر

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در حاشیه مراسم افتتاحیه واحدهای استان تهران از تحویل ۶۰۰ هزار واحد مسکن مهر در شهریار در دولت تدبیر و امید خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir احمد اصغری مهرآبادی گفت: موضوع تأمین مسکن مهر برای اقشار کم درآمد از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دغدغه‌های مسئولان نظام جمهوری اسلامی است و با توجه به تأکیدات امام (ره) و مصوبات قانون اساسی مسئولان نظام مکلف هستند تا در این زمینه گام بردارند.

مهرآبادی با تأکید بر اینکه در دولت های گذشته، زمان ساخت ۱۰۴ هزار واحد استیجاری ۱۲ سال به طول انجامید گفت: تحویل این ۶۰۰ هزار واحد در دولت تدبیر و امید امری قابل قبول و چشمگیر بشمار می رود.

وی در ادامه گفت: تعداد واحدهای باقی مانده سایت مسکن مهر شهریار نیز قرار است تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل داده شود.

قائم مقام وزیر راه و شهر و سازی در طرح مسکن مهر بهره برداری از ۱۳۹ باب مدرسه،۱۹۱ باب مسجد، ۲۱ واحد کلانتری را از دیگر اقدامات انجام شده برای ساکنان مسکن مهر تهران اعلام کرد گفت: یک سوم هزینه ساخت آنها از منابع وزارت راه و شهرسازی تأمین می شود.

این مقام مسئول در طرح مسکن مهر با بیان اینکه ۲۱ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس تکمیل شده است افزود: اگرچه این واحدها فاقد خدمات زیربنایی هستند اما وزارت نیرو وعده داده است انشعاب آب ۲۵ هزار واحد مسکن مهر را تا پایان سال تکمیل کند تا این واحدها هر چه زودتر به متقاضیان تحویل داده شود.

مهر آبادی گفت: فاز ۱۱ پردیس از جمله فازهای اولویت‌دار برای تحویل به متقاضیان است که سعی می کنیم واحدهای آماده شهرهای جدید را تا دهه فجر به متقاضیان تحویل دهیم.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات