مسکن مهر کوزو ۲ میلیون تومان گران شد

مسکن مهر کوزو ۲ میلیون تومان گران شد

http://www.bananews.ir/شرکت عمران پردیس طی اطلاعیه‌ای با تشریح مراحل سه گانه تحویل واحد به متقاضیان مسکن مهر این شهر اعلام کرد: تسویه حساب نهایی و پرداخت باقیمانده سهم آورده تا سقف ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان باید برای تسویه حساب نهایی و دریافت نامه تحویل واحد طی شود.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir در این اطلاعیه آمده است؛ «به منظور آگاهی متقاضیان محترم از مراحل تحویل واحد تنظیم شده است لذا متقاضیان محترم می بایست صرفاً پس از اعلام شرکت عمران شهر پردیس برای انجام مراحل اداری به کارگزاری مسکن مهر مراجعه نمایند.»

مرحله اول: دریافت قرارداد پیش فروش و کارت اقساطی

* واریز مبلغ ۳۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال توسط متقاضی مطابق اطلاعیه شماره ۵۵

* مراجعه به کارگزاری برای دریافت تاییدیه واریز وجه ( پس از سپری شدن ۴۸ ساعت از هنگام واریز وجه)

* تحویل اصل صورتجلسه انتخاب واحد به کارگزاری

* دریافت پیش نویس اقرار نامه محضری از کارگزاری مبنی برنداشتن واحد مسکونی از سال ۱۳۸۴ به بعد

*مراجعه به دفترخانه جهت تنظیم اقرار نامه و تحویل آن به کارگزاری

* پرداخت مبلغ اجاره عرصه یا درصورت تمایل ، پرداخت درصد قیمت زمین برای ملکی کردن واحد

* امضاء قرارداد پیش فروش نهایی

* دریافت معرفی نامه جهت تشکیل پرونده فروش اقساطی

*دریافت کارت اقساطی

مرحله دوم : تسویه حساب نهایی و دریافت نامه تحویل واحد

* تسویه حساب نهایی و پرداخت باقیمانده سهم آورده تا سقف ۳۹۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

( این مبلغ شامل ۳۷۸٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال بابت هزینه ساخت و۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت هزینه های مربوط به خرید کنتور و نصب انشعابات آب و فاضلاب ، برق و گاز واحد می باشد.)

*دریافت معرفی نامه تحویل واحد از کارگزاری

*ارائه معرفی نامه به نماینده شرکت سازنده مستقر در کارگزاری

مرحله سوم : دریافت کلید واحد

* تماس دفتر تحویل واحد با متقاضیان بلوک های به حد نصاب رسیده (۳۱متقاضی) برای مراجعه و تعیین هیات مدیره

* انتخاب هیات مدیره ساختمان توسط اعضاء و تحویل مشاعات بلوک به هیات مدیره

*ارائه نامه تحویل واحد برای انجام بازدید از واحد و امضاء صورتجلسه تحویل واحد

* دریافت پیش نویس اقرار نامه محضری مربوط به تحویل واحد از دفتر تحویل واحد و مراجعه به دفتر خانه

*تحویل اقرار نامه محضری به دفتر تحویل واحد

*دریافت کلید از دفتر تحویل واحد و دریافت نامه مربوط به نصبیات

شرکت عمران پردیس در توصیح این اطلاعیه تاکید کرد است؛

تحویل کلید و تحویل واحد به متقاضیان هر بلوک منوط به پرداخت کلیه هزینه‌های اعلام شده در اطلاعیه ۵۵ برای تسویه حساب با سازنده و پرداخت هزینه انشعابات واحد توسط متقاضیان آن بلوک می باشد.

متقاضیانی که نسبت به دریافت کارت اقساطی خود اقدام نموده‌اند نیاز به دریافت معرفی نامه برای تشکیل پرونده فروش اقساطی و مراجعه به شعبه جهت دریافت کارت اقساطی ندارند. این متقاضیان برای تحویل واحد صرفاً می بایست نسبت به تکمیل باقیمانده سهم آورده و پرداخت هزینه انشعابات اقدام کنند.

متقاضیان علاقمند به ملکی کردن واحد می بایست ۵۰ درصد هزینه خرید عرصه واحد را به حساب اعلامی شرکت عمران شهر جدید پردیس واریز نمایند تا سند واحد این متقاضیان به صورت ملکی صادر (عرصه و اعیان) گردد. باقیمانده مبلغ خرید عرصه واحد به صورت اقساطی قابل پرداخت است.

متقاضیان می‌توانند برای آگاهی از شیوه پرداخت قیمت نهایی پروژه فاز ۱۱ به اطلاعیه شماره ۵۵ مندرج در سایت شرکت عمران پردیس به آدرس pardis-ntoir.gov.ir مراجعه نمایند.

متقاضیان پس از واریز وجه می توانند برای کنترل مبالغ واریز شده به صفحه متقاضیان سامانه ثبت نام و واگذاری به آدرس maskanmehr.net مراجعه و نسبت به کنترل مبالغ واریز شده در ستون " اقساط واریز شده شما " اقدام نمایند.

درصورتیکه پس از مراجعه متقاضی به کارگزاری ، مبالغ واریزی ایشان در سامانه ثبت نام و واگذاری قابل مشاهده نباشد، متقاضی می بایست با مراجعه به شعبه بانک مسکن پردیس نسبت به دریافت و ارائه پرینت حساب متمرکز خود اقدام نماید.

فرآیندهای مربوط به تحویل کلید و تحویل واحد در دفتر تحویل واحد شرکت سازنده واقع در محل پروژه انجام می شود.

نماینده شرکت سازنده مستقر در محل کارگزاری پس از دریافت نامه تحویل واحد از متقاضی، نسبت به ثبت اطلاعات متقاضی در بلوک مربوطه اقدام می نماید و سپس نامه مجدداً به متقاضی تحویل می شود.

برای تحویل کلید و واحد ، ارائه اقرار نامه های محضری ضروری است.

پس از دریافت کلید و نامه مربوط به نصبیات واحد از دفتر تحویل واحد ، نصبیات هر واحد توسط تیم سازنده در واحد مربوطه نصب و سپس نامه نصبیات از متقاضی تحویل گرفته می شود.

 پیش از این شرکت عمران پردیس قیمت نهایی واحدهای فاز ۱۱ این شهر (کوزو) را ۳۷ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده بود که در اطلاعیه شماره ۵۶ قیمت نهایی ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

    نظرات