دیدار چند نماینده مجلس با رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

دیدار چند نماینده مجلس با رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

مسائل و مشکلات مرتبط با مدیریت شهری و روستایی چند حوزه انتخابیه در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مهندس خندان دل رئیس و معاونان سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، اعزازی نماینده شهرستان بناب ، بختیار نماینده شهرستان گلپایگان و رضیان نماینده شهرستان قائم شهر در مجلس شورای اسلامی،‌ نمایندگان مردم در خانه ملت بودند که در این دیدارها حضور داشتند و مسائل مرتبط با مدیریت شهری و روستایی و فعالیت های شهرداری ها و دهیاری های حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.

در این دیدارها که روز دوشنبه یکم مرداد ماه با حضور نمایندگان مردم در مجلس، تنی چند از اعضای شوراهای اسلامی شهرها و شهرداران و دهیاران با حضور مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاونان این سازمان انجام شد؛ مسائل و مشکلات مربوط به بخش های مدیریت شهری و روستائی نظیر: درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری ها، مدیریت پسماندهای شهری و روستایی، حمل و نقل عمومی، توسعه فضای سبز شهری و روستایی و ... توسط حاضران مطرح شد.

مهندس خندان دل ضمن مطرح نمودن پرسش هایی در زمینه وضعیت خدمات رسانی شهرداری ها و دهیاری ها به مردم و نقاط قوت و کاستی های موجود، آخرین برنامه ها و سیاست های دولت در زمینه ارتقای سطح خدمات مدیریت شهری و روستایی را با حاضران در میان گذاشت و آن ها را در جریان مسائل خاص این موضوع قرار داد و دستورات لازم برای رفع برخی کاستی ها و مشکلات صادر کرد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات