برگزاری سومین دوره جشنواره مفلحون در سطح مدیران و کارکنان شهرداری / ...

برگزاری سومین دوره جشنواره مفلحون در سطح مدیران و کارکنان شهرداری / عملکرد مطلوب، ملاک انتخاب آمران به معروف و ناهیان منکر برتر است

قائم مقام دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد از برگزاری سومین دوره جشنواره مفلحون در دو سطح مدیران و کارکنان، طی سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهادر صمدیان در نشست دبیران امر به معروف و نهی از منکر سازمان‌ها، مناطق، شرکت‌ها و موسسه وابسته شهرداری عنوان کرد: در شهرداری مشهد، برای امر به معروف و نهی از منکر، ضریب اهمیت بیشتری برای فعالیت‌های سازمان و وظایف افراد قائل شده‌ایم تا رضایتمندی ارباب رجوع افزایش یابد.
وی افزود: عملکرد مطلوب کارکنان باعث افزایش بهره‌وری و اثربخشی سازمان می‌شود که این ملاک ما برای انتخاب برترین آمران به معروف و ناهیان از منکر نمونه از میان کارکنان در جشنواره مفلحون خواهد بود.
صمدیان اذعان داشت: امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌های اجرایی بدین معنا است که هر کسی در جایگاهی که قرار دارد کار خود را به بهترین نحو انجام دهد.
وی در مورد وظایف درون سازمانی دستگاه‌های اجرایی در حوره امر به معروف و نهی از منکر نیز ابراز کرد: برگزاری جلسات شورای دستگاه به صورت ماهیانه و احصاء و اولویت‌بندی معروفات و منکرات تخصصی دستگاه و اقدام برای ترویج این معروفات از جمله این وظایف است.
قائم مقام دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد ادامه داد: توزیع بسته‌های آموزشی میان مدیرران و پرسنل و برگزاری مسابقه از محتوی این آموزش‌ها، حمایت و تشویق کارکنان فعال در این حوزه و ارائه خدمات فرهنگی دیگر وظایف ستادی دستگاه‌ها می‌باشد.
صمدیان در مورد وظایف شهرداری‌ها نیز در حوزه امر به معروف و نهی از منکر گفت: ترویج الگوهای مناسب رفتاری، شناسایی و تجلیل از شهروندان فعال در این حوزه، استفاده از شهدای امر به معروف و نهی از منکر برای نامگذاری معابر، میادین و مکان‌ها، جلوگیری از تبلیغ کالاهای خارجی از وظایف شهرداری‌ها و سازمان‌ها در این حوزه است.
وی افزود: سومین دوره جشنواره مفلحون در سال جاری و در دو سطح مدیران و کارکنان برگزار می‌شود.
لزوم تکمیل و امتیاز دهی فرم‌های مربوط به جشنواره مفلحون
عدالتی نسب، دبیر حقوق شهروندی شهرداری مشهد نیز در ادامه این نشست گفت: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره مفلحون باید افراد برتر توسط مناطق و سازمان‌ها و بر اساس دستورالعمل ابلاغی انتخاب و به شورای امر به معروف و نهی از منکر معرفی نمایند.
وی تاکید کرد: در سال جاری باید حتما فرم‌های مربوطه برای برگزاری این جشنواره به دقت پر شده و امتیاز بندی شود تا حق هیچکدام از کارکنان در انتخاب آمر به معروف و ناهی از منکر سومین جشنواره مفلحون ضایع نشود.
احمد پورمفردی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات