دلیل عدم حضور مناسب مهندسان در انتخابات نظام مهندسی واکاوی شود

دلیل عدم حضور مناسب مهندسان در انتخابات نظام مهندسی واکاوی شود

دلیل عدم حضور مناسب مهندسان در انتخابات نظام مهندسی واکاوی شود


مهندس علی نبیان در مراسم آیین تکریم دوره هفتم و معارفه هیات مدیره دوره هشتم نظام مهندسی ساختمان مازندران ضمن تقدیر از مجموعه دست اندرکاران هیات نظارت و اجرایی انتخابات، اظهار کرد: همه کمک کنیم که بتوانیم گام مناسبی برای توسعه استان مازندران برداریم.

وی با اعلام اینکه مازندران ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه دارد، گفت: اگر در کنار هم باشیم می‌توانیم ظرفیت‌های ملی را به نیروهای استان اختصاص دهیم.

ایشان بیان داشت: از آنجایی که قانون نظام مهندسی مصوب مجلس شورای اسلامی بوده و رئیس سازمان نظام مهندسی کشور از رئیس جمهور حکم می گیرد، بدین نحو سازمان نظام مهندسی به نوعی با دستگاه های دولتی گره خورده و انتظار پاسخگویی از این مجموعه می باشد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه جامعه مهندسی که می‌تواند پشتوانه قوی باشد، به خاطر کوچک‌ترین مسائل با هم دیگر دغدغه دارند، ادامه داد: همکاران نظام مهندسی بازوان پرتلاش و پرتوان بنده بوده که در بخش های نظارتی به ما کمک می کنند. در کجا می توان ۳۵ هزار نیروی متخصص با چشم بینا در همراهی امور یافت؟! اگر به وفاق و همدلی نرسیم مشکلات دوره گذشته دوباره تکرار شده و این زیبنده استان مازندران نیست.

نبیان با اعلام اینکه در شرایط خاص اقتصادی قرار داریم، گفت: اعضای هیات مدیره همچنان که برای کسب آرا در مناطق استان مازندران حضور پیدا می‌کردند پس از انتخابات هم بازدید مستمر را در دستور کار خود قرار دهند.


لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران یک انجمن در شهر ساری می باشد

   نظرات