مدیریت شهری مشهد موجبات سفری خاطره‌انگیز را برای زائران رضوی فراهم ...

مدیریت شهری مشهد موجبات سفری خاطره‌انگیز را برای زائران رضوی فراهم ...

مدیریت شهری مشهد موجبات سفری خاطره‌انگیز را برای زائران رضوی فراهم می‌آورد

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: همه ما در دهه پایانی ماه صفر میزبان میلیون‌ها عزادار امام‌رضا(ع) هستیم و باید موجبات سفری خاطره‌انگیز و توام با آسودگی خاطر برای ایشان به ارمغان آوریم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهناز رمارم در نشست جمعی از اعضای شورا و مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با مدیران هیئات مذهبی اظهارکرد: شهر مشهد، شهر امام‌رضا(ع) و شهری مذهبی، دینی و باهویت شیعی است و همه ما مفتخریم که مجاور و خادم این بارگاه منور هستیم که با بالاترین توفیق است.
وی با بیان اینکه اقدامات ما باید در شان و درخور مشهدالرضا(ع) باشد، گفت: در دهه پایانی ماه صفر زائران و عزاداران بسیاری به عشق زیارت امام‌رضا(ع) به مشهدمقدس مشرف می‌شوند و همه ما میزبان این بزرگواران هستیم و باید موجبات سفری خاطره‌انگیز و توام با آسودگی خاطر به ارمغان آوریم.
رمارم خاطرنشان کرد: هر اقدام مدیریت شهری مشهد در وهله نخست با هدف رضای حق تعالی و در وهله دوم با هدف پذیرش از سوی امام‌رضا(ع) است و امیدواریم این امام همام از خادمی ۴ ساله اعضای شورای شهر مشهد رضایت داشته باشند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد افزود: جوانان ما نیازمند برنامه‌هایی هستند که ضمن اینکه دین ایشان حفظ شود، دنیای آنها نیز تامین گردد؛ انتظار یکسویه از آنها نمی‌توان داشت و لذا شورای شهر و شهرداری باید نسبت به تمامی مسائل نگاهی همه جانبه داشته باشد.
رمارم در پایان گفت: از تمامی هیئت های مذهبی که جوانان را زیر بیرق و پرچم امام‌حسین(ع) نگاه‌ می‌دارند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات