تخفیف ۲۰ درصدی مطالبات شهرداری تا پایان امسال

تخفیف ۲۰ درصدی مطالبات شهرداری تا پایان امسال

قائم مقام شهردار ارومیه گفت: مودیانی که مطالبات و عوارض شهرداری را در شش ماهه دوم سال پرداخت نمایند از ۲۰ درصد تسهیلات تشویقی پرداخت نقدی برخوردارخواهند  شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و بین الملل شهرداری ارومیه؛  غلام رضا عدل دوست  افزود: مودیانی که مطالبات و عوار شهرداری را شش ماهه دوم سال پرداخت نمایند از ۲۰ درصد تسهیلات تشویقی پرداخت نقدی برخوردارخواهند  شد و در صورت ارائه کارت و مدارک انبوه سازی و سازنادگان ۴ واحد و بیشتر و همچنین رزمندگان و ایثارگران  به درصدهای مذکور ۵ درصد اضافه می شود.

عدل دوست با اشاره به برگزاری جایزه خوش حسابی، اظهار کرد: جوایز خوش حسابی نیز تا پایان آبان ماه سال جاری برگزار و به قید قرعه به شهروندان خوش حساب جوایزی اهداء می شود .

وی با تاکید بر اینکه درآمدهای شهرداری از محل پرداخت های شهروندان تامین می شود،  بیان  کرد:  مشارکت مردم  با پرداخت مطالبات شهری کمک شایانی در بحث تامین درآمدهای شهرداری  و ارتقای زندگی شهری می کند.

به گفته معاون شهرسازی و معماری شهردار ارومیه  پرداخت به موقع مطالبات شهروندان علاوه بر اینکه توان مالی منطقه را افزایش می دهد به عمران و آبادانی و شکوفایی در سطح منطقه کمک  می کند از شهروندان درخواست  کرد که دست شهرداری را در تحقق این امر مهم بگیرند تا شهرداری در ارائه خدمات خود به مردم با مشکل مواجه نشود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات