اهداء نشان امیر قلی امینی به فرهیختگان

اهداء نشان امیر قلی امینی به فرهیختگان

معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از اهداء نشان امیر قلی امینی به فرهیختگان به مناسبت هفته اصفهان خبر داد و گفت: به سه نفر از فرهیختگان در زمینه روزنامه نگاری، فرهنگ عامه اصفهان و کارآفرینی این نشان و لوح سپاس تعلق می‌گیرد.

رضا روحانی اظهار کرد: مرحوم امیرقلی امینی از فرهیختگان شهر اصفهان بوده است که در سه زمینه روزنامه‌نگاری، فرهنگ عامه اصفهان و کارآفرینی فعالیت می‌کرده و آنچنان به مسائل فرهنگی شهر احساس مسئولیت داشته که منزل خود را به عنوان یک بنیاد فرهنگی به یادگار گذاشته است.

وی با اشاره به چگونگی انتخاب سه نفر فرهیخته برای اهدا نشان امیر قلی امینی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت امیر قلی امینی در مباحث فرهنگی شهر اصفهان، هرساله به مناسبت هفته اصفهان به اشخاصی که در سه زمینه روزنامه‌نگاری، فرهنگ عامه و کارآفرینی شاخص هستند، توسط کارگروهی در شهرداری انتخاب می‌شوند و از آنها تقدیر شده و نشان زرین و لوح سپاس به آنها تعلق می‌گیرد.

معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان افزود: در زمینه روزنامه‌نگاری به دکتر فضل‌الله صلواتی، در حوزه فرهنگ عامه به دکتر احمد مدنی و در راستای کارآفرینی به دکتر صبری نقاشیان لوح زرین و لوح سپاس اهداء می‌شود.

روحانی با اشاره به رونمایی از لوح زرین در نکوداشت اردیبهشت ماه اصفهان، تصریح کرد: رونمایی از این لوح توسط شهردار اصفهان صورت گرفت و انتخاب اعضاء برعهده کارگروه ویژه در شهرداری انجام شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات