پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه بزرگراه شمالی کرج/ رفع موانع در دستور کار

پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه بزرگراه شمالی کرج/ رفع موانع در دستور کار


علی اصغر کمالی زاده در جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی که به منظور بررسی مشکلات و میزان پیشرفت پروژه بزرگراه شمالی کرج برگزار شد، اظهار کرد: بهره‌ برداری از پروژه بزرگراه شمالی کرج به عنوان مسیر اتصال استان‌های شرقی کشور به استان‌های غربی، نقش بسزایی در کاهش ترافیک شهر و استان دارد.

وی مساعدت و توجه ویژه مسئولان استانی و تخصیص اعتبارات ملی برای تسریع در اجرای عملیات عمرانی این پروژه را ضروری دانست و گفت: مشکل تامین مالی و معارضین ملکی و تاسیساتی، روند احداث این بزرگراه را تحت تاثیر خود قرار داده است.

شهردار با بیان اینکه در مسیر این بزرگراه ۲۰ تقاطع قرار دارد که در حال حاضر عملیات عمرانی در این نقاط سرعت بیشتری پیدا کرده است، افزود: در پل های بیلقان(B۱)، پل طالقان(B۲)، تقاطع ارس(B۳)، تقاطع انرژی اتمی(B۴)، پل های تقاطع شهرداری، پل های بزرگراه شمال – جنوب و پل آتشگاه( B۹)، عوامل اجرایی مشغول فعالیت هستند.

این مسئول با اشاره به پیشرفت ۴۰ درصدی این پروژه، خاطرنشان کرد: مصمم هستیم تا با سرعت بخشیدن به کار اجرایی هر چه سریع تر چشم انتظاری شهروندان به سرانجامی خوشایند تبدیل شد.

در این جلسه که رفع مشکل معارضین همچنین جابجایی چند دکل برق مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ مقرر شد، اعتبارات لازم طی چند روز آینده به پروژه تزریق شود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات