در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم

در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم

در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم

مشاور شهردار مشهد در امور بانوان، گفت: در شهرداری مشهد، تفکیک زن و مرد نداریم و همه پرسنل، یک خانواده بوده که با هدف آبادانی مشهد کار می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، زری جراح در همایش « مراهم بشنو» که به همت شهرداری، معاونت اقتصادی، موسه فرهنگی شهرآرا و مشاور شهردار در امور بانوان در تالار شهر برگزار شد، اظهار داشت: مرا هم بشنو شاید بیان همراهی‌ها، همدلی‌ها، همفکری‌ها و هم رایی‌های خانواده عزیز و دوست‌داشتنی و وسیع شهرداری مشهد و مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسه وابسته‌اش باشد.
وی افزود: شهرداری وظیفه‌اش این است که هم صداهای شهر و مردم و هم صداهای دل و اندیشه کارکنانش را بشنود. ما خدمات به شهروندان ارائه می‌دهیم. ما نیازهای شهروندان را سنجیده و بررسی کرده و در مسیر برطرف کردن آن حرکت می‌کنیم. در هیچکدام از این واژه‌ها و خدمات، جنسیت ملاک نیست و هیچکس نمی‌تواند در این خدمات، جنسیت زن و مرد را جدا کند.
جراح تصریح کرد: در شهرداری مشهد هم به سبب اندیشه والای مدیران، همه کارکنان در کنار هم زندگی می‌کنیم و برای مردم شهر کار می‌کنیم و نشانه‌اش این است که امروز با برگزاری این مراسم، عده زیادی قصد قدردانی از پرسنل زحمتکش شهرداری را داشتند.
وی اذعان داشت: باید سعی کنیم که قدر این ارزشگذاری‌های مردم برای کارکنان شهرداری را بدانیم. امروز می‌خواهیم یک دومینو بازی کنیم. امیدواریم در این همایش تلنگرهایی به خودمان بزنیم و با انتقال این تلنگرها و اندیشه به همکارانمان، درست حرکت کنیم و با حرکت درست، هر روز و هر ماه و هر هفته بتوانیم تصویرهای درستی در شهر مشهد، شهر امید و زندگی بجای بگذاریم.
مشاور شهردار مشهد در امور بانوان ادامه داد: امیدواریم همه هم‌دل بوده و برای مردم کار کنیم، برای مردم بشنویم و برای مردم ببینیم. امیدوارم این همایش خروجی خوبی داشته باشد. ما در شهرداری زن و مردم نداریم و همه پرسنل در کنار هم کار کرده و اعضای یک خانواده هستیم که با هدف آبادانی شهر مشهد کار می‌کنیم.
احمد پورمفردی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات