تعبیه و جاگذاری مخازن نمک و شن در معابر شیب دار سطح شهر

تعبیه و جاگذاری مخازن نمک و شن در معابر شیب دار سطح شهر

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه  گفت: ضروری است شهروندان از درخواست های نامتعارف و بی رویه نمک پاشی در فصل یخبندان خودداری و ما را در اجرای این امر مهم یاری کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی با اشاره به وضعیت جوی حاکم و ورود سامانه های بارشی به آذربایجان غربی، اظهار کرد: عوامل اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه نسبت به تعبیه و نصب مخازن نمک و شن در معابر شیب دار، پل ها و زیر گذر های موجود در شهر اقدام کرده اند.

وی افزود: مدیریت شهری سعی بر این داشته امسال برای کاهش اثرات زیست محیطی و تخریب کمتر جداول و بتون پلاک های پیاده روها و فضای سبز شهری و مضرات جبران ناپذیر نمک پاشی، برای رفع یخ زدگی و تسهیل و روان سازی معابر و خیابان های سطح شهر در حد امکان کمتر از نمک استفاده شده و از شن ویا مخلوط نمک و شن فقط در مواقع ضروری استفاده کند.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه با بیان این واقعیت که نبض درختان با نمک پاشی در شرایط برفی و یخبندان کندتر می زند، گفت: ضروری است شهروندان از درخواست های نامتعارف و بی رویه نمک پاشی در فصل یخبندان خودداری و ما را در اجرای این امر مهم یاری کنند.

یوسفی از شهروندان درخواست کرد با تهیه به موقع لاستیک یخ شکن و زنجیر چرخ و استفاده از وسائط نقلیه عمومی در مواقع بارش برف و یخبندان مدیریت شهری را در اداره بهتر شهر در مواقع یخبندان و بحرانی یاری کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات