در مدیریت شهری پنجم، افراد دارای معلولیت تصمیم‌ساز حوزه خود هستند

در مدیریت شهری پنجم، افراد دارای معلولیت تصمیم‌ساز حوزه خود هستند

در مدیریت شهری پنجم، معلولان تصمیم‌ساز حوزه خود هستند

مشاور شهردار مشهد در امور شهروندان معلول گفت: در مدیریت شهری پنجم، افراد دارای معلولیت تصمیم‌ساز حوزه خود هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرشته تنهایی در جلسه بررسی «مشهد؛ شهر دوست دار کودک» و «مشهد؛ شهر دوست دار معلولان» که با حضور نماینده ویژه یونیسف در ایران و اعضای شورای شهر مشهد در محل سالن جلسات شورای شهر برگزار شد، اظهارکرد: رویکرد پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد و به تبع آن تیم مدیریت شهری، توجه به افراد دارای معلولیت است و در این جهت اقدامات ارزنده ای نیز در طی یک سال اخیر برداشته شده است.
وی با بیان این که به عنوان یک معلول در این شهر، اتفاقات و اقدامات انجام شده در طی یک سال اخیر را مشاهده می کنم، افزود: در حال حاضر در پنجمین دوره مدیریت شهری، افراد دارای معلولیت این فرصت را پیدا کرده اند که خود تصمیم گیر و تصمیم ساز برای شهرشان باشند که این موضوع جای قدردانی دارد.
تنهایی با اشاره به اینکه یکی از اولولیت‌های شورای پنجم وضعیت مناسب‌سازی شهری و برابر سازی فرصت‌ها برای همه افراد است، گفت: این کار احترام به شان و آزادی افراد است و از دغدغه‌های اصلی شورا محسوب می‌گردد.
وی با بیان اینکه برای این منظور باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد، اضافه کرد: اجرای این مهم تنها بر دوش شهرداری نیست. بلکه نهضتی است که باید راه اندازی شود و همه خود را در برابر آن مسئول بدانند.
تنهایی خاطرنشان کرد: شهرداری در عین حال در چارچوب وظایف خود به افراد دارای معلولیت خدمات می‌دهد و تلاش می‌کند ظرفیت‌های جدید ارائه کند تا شهر مشهد را شهری برای همگان کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات